Stajnia Brzózki

Apartamenty Brzózki

Apartamenty Brzózki to miejsce, w którym oferujemy Państwu noclegi w przytulnych pokojach o wysokim standardzie, w rodzinnej atmosferze i w bliskim kontakcie z naturą. Tutejsze leśne szlaki zachęcają do turystyki pieszej i rowerowej, a okolica umożliwia uprawianie sportów wodnych. Apartamenty oraz domek umiejscowione są na terenie stadniny, co daje wspaniałe warunki do korzystania z jazdy konnej. Naszym gościom chętnie pomożemy w realizacji wszelkich pomysłów i imprez, takich jak urodziny, spotkania biznesowe czy święta. Gwarantujemy ciszę, spokój, odpoczynek, ale także dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. Kilka dni spędzonych w naszych apartamentach pozwolą Państwu odpocząć i zregenerować siły. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Syialnia w apartamencie w brz?zkach

Pokoje

Naszym miłym gościom oddajemy do dyspozycji:

  • 6 pokoi z tv,
  • dostęp do darmowego bezprzewodowego internetu,
  • otwartą w pełni wyposażoną kuchnię,
  • salon z dużym stołem biesiadnym,
  • przestronny taras widokowy.

Okolica

Cieszymy się, że zdecydowaliście się Państwo na pobyt w Apartamentach Brzózki. Jest to wspaniała okazja do odkrywania tajemnic okolic Puszczy Wkrzańskiej oraz piaszczystych plaż i dzikich zakątków Zalewu Szczecińskiego.

Na terenie gminy Nowe Warpno, w której znajdują się Brzózki, przebiegają malownicze szlaki turystyczne, konne i rowerowe (Zintegrowany Szlak Turystyczny Powiatu Polickiego), a wszystko to na terenie objętym ochroną Natura 2000.

rowery
Facebook
Facebook