Stajnia Brzózki

Jeździecki Klub Sportowy – Stajnia "Brzózki"

Postanowiliśmy jeszcze bardziej poszerzyć działalność, uruchamiając Jeździecki Klub Sportowy na terenie naszej stajni. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby ze Szczecina i okolic. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz.

Nasi zawodnicy

Poniżej przedstawiamy zawodników reprezentujących JKS Stajnia Brzózki:

Dionizy Polikwoski
Dionizy Polikowski

Zawodnik startujący aktualnie w kategorii Dzieci, reprezentant JKS Stajnia Brzózki. W sezonie 2019 drugi na OOM, trzeci na MP, powołany do Kadry Narodowej w 2020. W tym sezonie udany debiut na zawodach międzynarodowych w Mariakalnok, a następnie 8. miejsce na Mistrzostwach Europy w Pilisjászfalu.

Francesca Blumel
Francesca Blumel

Reprezentantka kadry województwa zachodniopomorskiego w latach 2018–2021. Mistrz województwa zachodniopomorskiego Młodych Jeźdźców 2019, II wicemistrz województwa zachodniopomorskiego Seniorów 2020, 4. miejsce – Halowy Puchar Śląska Opolskiego Seniorów 2020. Wiele czołowych miejsc w zawodach ogólnopolskich!

Martyna Butryn
Martyna Butryn

Reprezentantka kadry województwa zachodniopomorskiego w latach 2020–2021. Złota medalistka Halowego Pucharu Śląska Opolskiego Juniorów 2019, srebrny medal Halowego Pucharu Śląska Opolskiego Juniorów 2020, mistrz województwa zachodniopomorskiego Junior 2019, wicemistrz województwa zachodniopomorskiego Junior 2020, wiele czołowych miejsc na zawodach regionalnych i ogólnopolskich.

Zarah Solecka
Zarah Solecka

Zarah startuje od około 2 lat i przez ten czas udało jej się zdobyć wiele medali na szczeblu ogólnopolskim i regionalnym. Zajęła również 2. miejsce na mistrzostwach okręgu w roku 2019!

Nina Stopyra
Nina Stopyra

Nina startuje od niedawna, ale na każdych zawodach godnie reprezentuje nasz klub! W 2020 roku w Budzistowie zajęła dwukrotnie drugie miejsce w konkursach klasy P. Cały czas dzielnie trenuje, by w nadchodzącym sezonie jak najlepiej pokazać się na czworobokach!

Martyna Ruci?ska
Martyna Rucińska

Na zawodach w ubiegłym sezonie robiła „oczka” w konkursach klasy P i D. Obecnie szlifuje formę, aby jak najlepiej zaprezentować się w nadchodzącym sezonie!

Oliwia Dziurla
Oliwia Dziurla

Oliwia jest nową członkinią naszego klubu w kategorii Dzieci. Z wielkim zapałem i determinacją oraz świeżo zdaną brązową odznaką rozpocznie udział w zawodach w tegorocznym sezonie 2020.

Vanessa Kuleszo
Vanessa Kuleszo

Vanessę cechuje ogromne zaangażowanie i pasja do koni. Trenuje w szeregach naszego klubu JKS Stajnia Brzózki z tytułem II wicemistrzyni województwa zachodniopomorskiego 2019 r.

Matylda Wiśniewska

Drugi wicemistrz, kategoria Młody Jeździec – Mistrzostwa Okręgu Województwa Zachodniopomorskiego w Ujeżdżeniu Płochocin 2019 r. Spełnia się poprzez kontakty z końmi oraz częstą jazdę konną. Regularnie prowadzi sekcję sportową.

Zawody

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z zawodów

Facebook
Facebook